SAMSİAD Medya
• Duyurular
• Haberler
• Etkinlik Takvimi
• Basında Samsiad
• Foto Galeri
• Video Galeri
• Yayınlar
• Konuşmalar
Haberler « geri
10 Kasım 2023 Cuma
10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA TÖRENİ
10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA TÖRENİ
SAMSİAD olarak Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü sevgi, saygı, rahmet ve minnetle anıyoruz.
27 Ekim 2023 Cuma
82. Aylık İş Buluşmaları
82. Aylık İş Buluşmaları
Samsiad Ailesi olarak 82. Aylık İş Toplantımızı Başkanımız Mehmet Akif KOÇAK ve üyelerimizin de katılımı ile değerli üyemiz Moment Yeminli Mali Müşavirlik Kurucu Ortakları Sn. Umut Yılmaz Öztürk ve Sn. Burçin Uncuoğlu ev sahipliğinde Golf Kulübünde gerçekleştirdik. Cumhuriyetin 100. Yılını kutladığımız etkinliğimize “Etkin Vergi Denetimi ve Vergi Planlaması” konusu ile yaptıkları sunumla bizleri bilgilendirdikleri için Moment YMM’ye ve davetimize katılım sağladıkları için tüm üyelerimize teşekkür ederiz.
26 Eylül 2023 Salı
81. AYLIK İŞ BULUŞMALARI
81. AYLIK İŞ BULUŞMALARI
Samsiad Ailesi olarak 81. Aylık İş Toplantımızı Başkanımız Mehmet Akif KOÇAK ve üyelerimizin de katılımı ile değerli üyemiz Sampa Automotive Sn. Faruk Karpuz ev sahipliğinde Golf Kulübünde gerçekleştirdik. Konuşmacı konuğumuz Sampa Otomotiv CHRO’su Sn. Recep Yiğit “Toyota Tarzı Liderlik” ile ilgili çok değerli bilgilerini bizlere aktardı. Kendilerine ve tüm üyelerimize davetimize katıldıkları için teşekkür ederiz.
12 Eylül 2023 Salı
ALMANYA İŞ GEZİSİ PROGRAMI
ALMANYA İŞ GEZİSİ PROGRAMI
Almanya İş Seyahati Programı kapsamında 4-8 Eylül tarihleri arasında katılımcı SAMSİAD Üyelerimizle birlikte Münih ve Düsseldorf’ta bir dizi etkinlik gerçekleştirdik: - Münih'te IAA MOBİLİTY Fuarı ziyareti - Düsseldorf Başkonsolosluğu ve Ateşelik ziyareti - Auger (Sampa) Düsseldorf ziyareti - NRW (Kuzey Ren-Vestfalya Eyaleti) Global Business ofisinin ziyareti - ATİAD (Avrupa Türk İş İnsanları ve Sanayicileri Derneği) ziyareti. Ayrıca, çeşitli gezi ve etkinliklerle programımızı zenginleştirdik. Programımıza katılım gösteren tüm üyelerimize teşekkür ederiz.
25 Ağustos 2023 Cuma
80. AYLIK İŞ BULUŞMALARI
80. AYLIK İŞ BULUŞMALARI
Samsiad Ailesi olarak 80. Aylık İş Toplantımızı Başkanımız Mehmet Akif KOÇAK ve üyelerimizin de katılımı ile değerli üyemiz Galip Mühendislik Sn. Cihat YILMAZ ev sahipliğinde gerçekleştirdik. Konuşmacı konuklarımız Schneider Elektrik Satış ve Proje Mühendisi Sn. Nurgül GÜNDOĞMUŞ ve E-Mobility Çözüm Mühendisi Sn. Onur İSFENDİYAR “Elektrikli Araç Şarj İstasyonları” ile ilgili çok değerli bilgilerini bizlere aktardılar. Kendilerine ve tüm üyelerimize davetimize katıldıkları için teşekkür ederiz.
21 Haziran 2023 Çarşamba
79. AYLIK İŞ BULUŞMALARI
79. AYLIK İŞ BULUŞMALARI
Samsiad Ailesi olarak 79. Aylık İş Toplantımızı Başkanımız Mehmet Akif KOÇAK ve üyelerimizin de katılımı ile değerli üyemiz Samsu Börek Sn. İsmail DEDEZADE, Sn. Ümit DEDEZADE ev sahipliğinde gerçekleştirdik. Konuşmacı konuğumuz Prof. Dr. Selahattin KAYNAK “Güncel Gelişmeler Bağlamında Türkiye ve Samsun Ekonomisi” ile ilgili çok değerli bilgilerini bizlere aktardı, kendisine ve tüm üyelerimize davetimize katıldıkları için teşekkür ederiz.
8 Mayıs 2023 Pazartesi
78. AYLIK İŞ BULUŞMALARI
78. AYLIK İŞ BULUŞMALARI
Samsiad Ailesi olarak 78. Aylık İş Toplantımızı Başkanımız Mehmet Akif KOÇAK ve üyelerimizin de katılımı ile değerli üyemiz Galtek Mühendislik Sn. Celil KURADA ev sahipliğinde Hampton by Hilton Samsun'da gerçekleştirdik. Konuşmacı konuğumuz Enerjisa Kurumsal Acente Yöneticisi Can KAVACIK “Elektrik Piyasası Gelişmeleri” ile ilgili çok değerli bilgilerini bizlere aktardı, kendisine ve tüm üyelerimize davetimize katıldıkları için teşekkür ederiz.
5 Mayıs 2023 Cuma
İYİ PARTİDEN DERNEĞİMİZE ZİYARET
İYİ PARTİDEN DERNEĞİMİZE ZİYARET
İyi Parti TBMM Grup Başkan Vekili Erhan USTA, İlçe Başkanı Burcu Işıtan SATAR ve Milletvekili adayı İmren Nilay TÜFEKÇİ ile birlikte derneğimize ziyarette bulunarak başkanımız Mehmet Akif KOÇAK ve yönetim kurulu üyelerimizle bir araya geldi. Ziyarette Samsun ve siyaset gündemine ilişkin konular değerlendirildi.
8 Nisan 2023 Cumartesi
77. AYLIK İŞ BULUŞMALARI
77. AYLIK İŞ BULUŞMALARI
Samsiad Ailesi olarak 77. Aylık İş Toplantımızı Başkanımız Mehmet Akif KOÇAK ve üyelerimizin de katılımı ile değerli üyemiz Büyük Anadolu Hastanesi Sn. Yasemin TURAN ve Sn. Hakan ÇİFTÇİ ev sahipliğinde gerçekleştirdik. Konuşmacı konuğumuz Sn. Op. Dr. İbrahim AKKURT omurga sağlığımız ile ilgili çok değerli bilgilerini bizlere aktardı, kendisine ve tüm üyelerimize davetimize katıldıkları için teşekkür ederiz.
21 Mart 2023 Salı
76. AYLIK İŞ BULUŞMALARI
76. AYLIK İŞ BULUŞMALARI
Samsiad Ailesi olarak 76. Aylık İş Toplantımızı Başkanımız Mehmet Akif KOÇAK ve üyelerimizinde katılımı ile değerli üyemiz Yatirimburada.com Sn. Ümit US’un ev sahipliğinde Golf Kulübünde gerçekleştirdik. Konuşmacı konuğumuz Sn. Doç. Dr. Kemal Çağatay SELVİ Gayrimenkul Yatırımları ile ilgili çok değerli bilgilerini bizlere aktardı, kendisine ve tüm üyelerimize davetimize katıldıkları için teşekkür ederiz.
Toplam 32 Sayfa Bulunmaktadır. Şu anda 1. Sayfadasınız.
 1   2   3   4   5   6  > >>
Samsun Sanayici ve İş İnsanları Derneği
Telefon : +90 (362) 432 67 50
Faks : +90 (362) 431 49 15
E-Posta : info@samsiad.com
Adres : Ulugazi Mah. İstiklal Cad. Cerit Apt. Kat: 7 No: 17 İlkadım / SAMSUN
Türkonfed (Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu) Orkasifed (Orta Karadeniz Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu)
Hızlı Erişim
• Ana Sayfa
• Kurumsal
• Üyelik
• Bilgi Merkezi
• Basında SAMSİAD
• İletişim
• SAMSİAD AİLESİ, MEHMET KOÇAK BAŞKANLIĞINDA 65. AYLIK İŞ TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ
• Misyon
• Kurucular
• Tarihçe
• Yönetim Kurulu
• Eski Başkanlarımız
• Tüzük
• Üyeler
Beni Yeniliklerden Haberdar Et
Ad / Soyad
Gsm No
E-Posta
KA İnternet Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.