SAMSİAD Medya
• Duyurular
• Haberler
• Etkinlik Takvimi
• Basında Samsiad
• Foto Galeri
• Video Galeri
• Yayınlar
• Konuşmalar
Haberler « geri
21 Mart 2023 Salı
76. AYLIK İŞ BULUŞMALARI
76. AYLIK İŞ BULUŞMALARI
Samsiad Ailesi olarak 76. Aylık İş Toplantımızı Başkanımız Mehmet Akif KOÇAK ve üyelerimizinde katılımı ile değerli üyemiz Yatirimburada.com Sn. Ümit US’un ev sahipliğinde Golf Kulübünde gerçekleştirdik. Konuşmacı konuğumuz Sn. Doç. Dr. Kemal Çağatay SELVİ Gayrimenkul Yatırımları ile ilgili çok değerli bilgilerini bizlere aktardı, kendisine ve tüm üyelerimize davetimize katıldıkları için teşekkür ederiz.
31 Ocak 2023 Salı
Rotary Ödül Gecesi
Rotary Ödül Gecesi
SAMSİAD Başkanımız Sn. Mehmet Akif KOÇAK; SAMSİAD Başkan Yardımcımız Sn. Ayşe Mine ERGUN’un Başkanlığını yaptığı Samsun Rotary Kulübünün düzenlediği Meslek Hizmetleri Ödül Törenine Katıldı. Gecede 3 farklı kategoride 5 meslek sahibi ödüllerini aldı. Daveti için Başkan yardımcımız Ayşe Mine ERGUN’a teşekkür ediyoruz.
27 Ocak 2023 Cuma
75. Aylık İş Buluşmaları
75. Aylık İş Buluşmaları
Samsiad Ailesi olarak 75. Aylık İş Toplantımızı değerli üyemiz Sn. İsmail CAN ev sahipliğinde North Point Hotel'de gerçekleştirdik. Konuşmacı konuğumuz Sn. Eyüp Elmas Samsun’un kalkınması hakkında çok değerli bilgilerini bizlere aktardı, kendisine ve tüm üyelerimize davetimize katıldıkları için teşekkür ederiz.
17 Ocak 2023 Salı
OKA İHRACATIN GELİŞTİRİLMESİ PROJESİ
OKA İHRACATIN GELİŞTİRİLMESİ PROJESİ
Derneğimiz Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı Teknik Destek Programı ile İhracatın Geliştirilmesi Programı kapsamında Yönetim Kurulu Proje Komitesi Başkanı Nurşen İŞMAN ve Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı belirlemiş olduğu danışmanlar ile birlikte derneğimizin seçilen on üye işletmesinin mevcut durumlarının incelenmesi, raporlanması ve ihracat konusunda izleyecekleri yol haritalarının oluşturulması amaçlanmıştır. Yapılan incelemeler sonucunda işletmelere stratejik yol haritaları sunulacak bu bağlamda ihracat konusunda ilerlemeleri sağlanacaktir. Oka Toplantı Salonunda gerçekleşen etkinliğe Oka Genel Sekreteri İbrahim Ethem ŞAHİN SAMSİAD Başkanı Mehmet Akif KOÇAK SAMSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri ve Projeye kabul edilen üye firmalar katılarak taahhütnameler imzalandı. Firmalar sırasıyla kendini tanıttı danışmanların firmalar hakkında bilgi sahibi olması sağlandı.
28 Aralık 2022 Çarşamba
74. Aylık İş Buluşmaları
74. Aylık İş Buluşmaları
Samsiad Ailesi olarak 74. Aylık İş Toplantımızı değerli üyemiz Sn. Murat KÖSE ev sahipliğinde Çarşamba Emirgan Cafe’de gerçekleştirdik. Konuşmacı konuğumuz Av.Doç. Dr. Ali Ekin İş davaları hakkında çok değerli bilgileri bizlere aktardı, kendilerine çok teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz. ORDUSİAD (Ordu Sanayici ve İş İnsanları Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Kadir ENGİN’e ve tüm üyelerimize davetimize katıldığı için teşekkür ederiz.
5 Aralık 2022 Pazartesi
İş Arama Becerileri Semineri
İş Arama Becerileri Semineri
Paydaşı olduğumuz İş Arama Becerileri Semineri'nin üçüncü oturumunu Samsun Üniversitesi Canik Kampüsü’nde gerçekleştirdik. SAMSİAD Başkanımız Sn. Mehmet Akif KOÇAK ve OKA Genel Sekreteri Sn. İbrahim Ethem ŞAHİN'inde katılım sağladığı ve konuşmacı Sn. Banu Eser ERUÇAR'ın öğrencilere karşılıklı soru cevap şeklinde yürütülen semineri verimli bir şekilde düzenlendi.
25 Kasım 2022 Cuma
73. Aylık İş Buluşmaları
73. Aylık İş Buluşmaları
Geleneksel İş Buluşmaları Toplantımızın bu ay 73.’sünü düzenledik. Ev sahibi firmamız, Üyemiz Otokoç Otomotiv Şube Müdürleri Sn. Ömer KARLI ve Sn. Nihat Selim BİRLEŞİK. Başkanımız Mehmet Akif Koçak ve üyelerimizin de katılımı ile toplantımızı gerçekleştirdik. Kendilerine bizleri misafir ettikleri için teşekkür ederiz.
22 Ekim 2022 Cumartesi
İş Arama Becerileri Semineri
İş Arama Becerileri Semineri
OMÜ Yeşilyurt Meslek Yüksekokulu ve OMÜ Atatürk Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenen seminer Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA), Samsun Sanayici ve İş İnsanları Derneği (SAMSİAD), Samsun Teknopark ve Toyota Plaza Derindere iş birliği ile düzenlendi. Banu Eser ERUÇAR, etkili CV hazırlama tekniklerini, CV hazırlarken yapılmaması gereken hataları ve mülakatta dikkat edilmesi gereken konuları öğrencilere aktardı. Yönetim Kurulu Üyemiz ve Proje Komitesi Başkanımız Sn. Nurşen İŞMAN Konuşmacı Sn. Banu Eser ERUÇAR'a derneğimiz adına plaketini takdim etti.
13 Eylül 2022 Salı
72. Aylık İş Buluşmaları
72. Aylık İş Buluşmaları
Samsiad Ailesi olarak 72. Aylık İş Toplantımızı başkanımız Mehmet Akif KOÇAK ve üyelerimizinde katılımı ile geçmiş dönem Başkanlarımızdan olan Sn. Fahrettin ULUSOY ve Yönetim Kurulu Üyemiz Ulusoy Un Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Eren Günhan ULUSOY’un ev sahipliğinde Ulusoy Un A.Ş’de gerçekleştirdik. Kendilerine misafirperverlikleri için teşekkür ederiz.
19 Ağustos 2022 Cuma
71. Aylık İş Buluşmaları
71. Aylık İş Buluşmaları
Samsiad Ailesi olarak 71. Aylık İş Toplantımızı değerli Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. Pınar Güngör SÖNMEZ ve Segman Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Hidayet HİDAYETOĞLU ev sahipliğinde Samsun Segman Sanayinde gerçekleştirdik. Kendilerine ve bütün katılımcılarımıza çok teşekkür ederiz.
Toplam 31 Sayfa Bulunmaktadır. Şu anda 1. Sayfadasınız.
 1   2   3   4   5   6  > >>
Samsun Sanayici ve İş İnsanları Derneği
Telefon : +90 (362) 432 67 50
Faks : +90 (362) 431 49 15
E-Posta : info@samsiad.com
Adres : Ulugazi Mah. İstiklal Cad. Cerit Apt. Kat: 7 No: 17 İlkadım / SAMSUN
Türkonfed (Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu) Orkasifed (Orta Karadeniz Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu)
Hızlı Erişim
• Ana Sayfa
• Kurumsal
• Üyelik
• Bilgi Merkezi
• Basında SAMSİAD
• İletişim
• SAMSİAD AİLESİ, MEHMET KOÇAK BAŞKANLIĞINDA 65. AYLIK İŞ TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ
• Misyon
• Kurucular
• Tarihçe
• Yönetim Kurulu
• Eski Başkanlarımız
• Tüzük
• Üyeler
Beni Yeniliklerden Haberdar Et
Ad / Soyad
Gsm No
E-Posta
KA İnternet Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.