SAMSİAD Medya
• Duyurular
• Haberler
• Etkinlik Takvimi
• Basında Samsiad
• Foto Galeri
• Video Galeri
• Yayınlar
• Konuşmalar
Haberler « geri
6 Şubat 2024 Salı
OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI
OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI
Derneğimizin olağan genel kurul toplantısının Park Inn By Radisson Otel (Cumhuriyet Mah. Akal Sk. No:9, 55310 Tekkeköy/Samsun) adresinde 21.02.2024 tarihinde, saat: 09.30'da aşağıdaki gündemle yapılmasına karar verilmiştir. Gündem: 1) Katılan Üyelerce Hazırun Listesinin İmzalanması 2) Başkanın Açılış Konuşması 3) Divan Heyetinin Seçilmesi 4) İstiklal Marşı ve Saygı Duruşu 5) Gelir-Gider Durumu ve Faaliyet Raporlarının Okunması ve İbrası 6) Yönetim Kurulunun İbrası 7) Denetim Kurulunun İbrası 8) 2024-2025 Tahmini Bütçe, Üye Giriş Ücretleri ve Aidatların Görüşülmesi 9) Dernek Yeni Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu Asil ve Yedek Üyelerinin Seçilmesi 10) İstişare Kurulu Asil ve Yedek Üyelerinin Seçilmesi 11) Bağlı Bulunan Federasyona 5 Kişi Delege Seçilmesi 12) Federasyondan Çıkma, Başka Federasyona Geçme Yetkisinin Yönetim Kuruluna Verilmesi 13) Diğer Yazılı ve Sözlü Önergeler ile Dilek ve Temennilerin Görüşülmesi 14) Kapanış
24 Ocak 2024 Çarşamba
KATILIM BELGESİ TAKDİMİ
KATILIM BELGESİ TAKDİMİ
Samsiad Ailemize katılan yeni üyelerimize katılım belgeleri takdim edildi. Duruşehir Pide Restoran -Yaşar DURSUN Kosifler Otomotiv - Uğur ŞAKİROĞLU Yalgın Hukuk Bürosu - Halil YALGIN
24 Ocak 2024 Çarşamba
85. AYLIK İŞ BULUŞMALARI
85. AYLIK İŞ BULUŞMALARI
Samsiad Ailesi olarak 85. Geleneksel Aylık İş Toplantımızı Başkanımız Mehmet Akif KOÇAK ve üyelerimizin de katılımı ile değerli üyemiz Duruşehir Pide Restoran Genel Müdürü Sn. Yaşar DURSUN ev sahipliğinde Duruşehir Pide Restoran Kalkanca Şubesi’nde gerçekleştirdik. Davetimize ev sahipliği yaptıkları için kendilerine ve katılım gösteren tüm üyelerimize teşekkür ederiz.
17 Aralık 2023 Pazar
YENİ ÜYELERE KATILIM BELGESİ TAKDİMİ
YENİ ÜYELERE KATILIM BELGESİ TAKDİMİ
Samsiad Ailemize katılan yeni üyelerimize katılım belgeleri takdim edildi. SAMSU BÖREK - Onur DEDEZADE Melpa Döküm Metal - Ahmet Mert TOKDEMİR İka Sigorta - İmran KILIÇ Tunalar Otomotiv - Armağan DEMİRAL Özen İş Ahşap Mobilya - Levent DİKİCİ
17 Aralık 2023 Pazar
84. AYLIK İŞ BULUŞMALARI
84. AYLIK İŞ BULUŞMALARI
Samsiad Ailesi olarak 84. Aylık İş Toplantımızı Başkanımız Mehmet Akif KOÇAK ve üyelerimizin de katılımı ile değerli üyemiz Otokoç Ford/Volvo Şube Müdürü Sn. Ömer KARLI ev sahipliğinde Yelken Kulüp’te gerçekleştirdik. Konuşmacı konuğumuz Volvo Satış Yöneticisi Sn. Burhan Faik GEDİK “Elektrikli Araçların Dünyası” konusu ile yaptığı sunumla bizleri bilgilendirdi. Davetimize katılım sağladıkları için tüm üyelerimize ve ailelerine teşekkür ederiz.
1 Aralık 2023 Cuma
83. AYLIK İŞ BULUŞMALARI
83. AYLIK İŞ BULUŞMALARI
Samsiad Ailesi olarak 83. Aylık İş Toplantımızı Başkanımız Mehmet Akif KOÇAK ve üyelerimizin de katılımı ile değerli üyemiz Özbeyoğlu Kuruyemiş Sn. Süleyman SARAÇOĞLU ve Sn. Mehmet SARAÇOĞLU ev sahipliğinde Özbeyoğlu Kuruyemişte gerçekleştirdik. Konuşmacı Konuğumuz Site Destek Bilgi Teknolojileri Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ayhan KARAMAN “Dijital Fırsatları Yakalayan Marka Örnekleri ve Stratejileri” ile ilgili çok değerli bilgilerini bizlere aktardığı için kendisine ve davetimize katılım sağladıkları için tüm üyelerimize teşekkür ederiz.
10 Kasım 2023 Cuma
10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA TÖRENİ
10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA TÖRENİ
SAMSİAD olarak Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü sevgi, saygı, rahmet ve minnetle anıyoruz.
27 Ekim 2023 Cuma
82. AYLIK İŞ BULUŞMALARI
82. AYLIK İŞ BULUŞMALARI
Samsiad Ailesi olarak 82. Aylık İş Toplantımızı Başkanımız Mehmet Akif KOÇAK ve üyelerimizin de katılımı ile değerli üyemiz Moment Yeminli Mali Müşavirlik Kurucu Ortakları Sn. Umut Yılmaz Öztürk ve Sn. Burçin Uncuoğlu ev sahipliğinde Golf Kulübünde gerçekleştirdik. Cumhuriyetin 100. Yılını kutladığımız etkinliğimize “Etkin Vergi Denetimi ve Vergi Planlaması” konusu ile yaptıkları sunumla bizleri bilgilendirdikleri için Moment YMM’ye ve davetimize katılım sağladıkları için tüm üyelerimize teşekkür ederiz.
26 Eylül 2023 Salı
81. AYLIK İŞ BULUŞMALARI
81. AYLIK İŞ BULUŞMALARI
Samsiad Ailesi olarak 81. Aylık İş Toplantımızı Başkanımız Mehmet Akif KOÇAK ve üyelerimizin de katılımı ile değerli üyemiz Sampa Automotive Sn. Faruk Karpuz ev sahipliğinde Golf Kulübünde gerçekleştirdik. Konuşmacı konuğumuz Sampa Otomotiv CHRO’su Sn. Recep Yiğit “Toyota Tarzı Liderlik” ile ilgili çok değerli bilgilerini bizlere aktardı. Kendilerine ve tüm üyelerimize davetimize katıldıkları için teşekkür ederiz.
12 Eylül 2023 Salı
ALMANYA İŞ GEZİSİ PROGRAMI
ALMANYA İŞ GEZİSİ PROGRAMI
Almanya İş Seyahati Programı kapsamında 4-8 Eylül tarihleri arasında katılımcı SAMSİAD Üyelerimizle birlikte Münih ve Düsseldorf’ta bir dizi etkinlik gerçekleştirdik: - Münih'te IAA MOBİLİTY Fuarı ziyareti - Düsseldorf Başkonsolosluğu ve Ateşelik ziyareti - Auger (Sampa) Düsseldorf ziyareti - NRW (Kuzey Ren-Vestfalya Eyaleti) Global Business ofisinin ziyareti - ATİAD (Avrupa Türk İş İnsanları ve Sanayicileri Derneği) ziyareti. Ayrıca, çeşitli gezi ve etkinliklerle programımızı zenginleştirdik. Programımıza katılım gösteren tüm üyelerimize teşekkür ederiz.
Toplam 33 Sayfa Bulunmaktadır. Şu anda 1. Sayfadasınız.
 1   2   3   4   5   6  > >>
Samsun Sanayici ve İş İnsanları Derneği
Telefon : +90 (362) 432 67 50
Faks : +90 (362) 431 49 15
E-Posta : info@samsiad.com
Adres : Ulugazi Mah. İstiklal Cad. Cerit Apt. Kat: 7 No: 17 İlkadım / SAMSUN
Türkonfed (Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu) Orkasifed (Orta Karadeniz Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu)
Hızlı Erişim
• Ana Sayfa
• Kurumsal
• Üyelik
• Bilgi Merkezi
• Basında SAMSİAD
• İletişim
• SAMSİAD AİLESİ, MEHMET KOÇAK BAŞKANLIĞINDA 65. AYLIK İŞ TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ
• Misyon
• Kurucular
• Tarihçe
• Yönetim Kurulu
• Eski Başkanlarımız
• Tüzük
• Üyeler
Beni Yeniliklerden Haberdar Et
Ad / Soyad
Gsm No
E-Posta
KA İnternet Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.